Akurat to że wjazd będzie przez pawilon było wiadomo od kiedy go zaczęli budować o ile mnie pamięć nie myli, było nawet chyba parę stron lamentowania wiec już się nie powtarzajmy
Stropy chyba są pod D bo inaczej by bocznych ścian chyba nie wybudowali, na czymś strop się musi opierać. No ale nawet niech po prostu wybudują klatki schodowe i je wykończą to już powinniśmy dostać zgodę na wpuszczanie kibiców. Tylko jeszcze wtedy kwestia toalet a raczej toi toi bo nie ma ich za bardzo gdzie postawić, chyba że będziemy napełniać fosę
