WislaOnly napisał(a):

|
Tak, tylko że to wszystko jest jakieś bez sensu... Co im szkodzi teraz podpisywać kontrakty, sprawdzać zawodników, w lipcu to można wiecie... jechać na wakacje!!! Kurde, że też oni się jeszcze nie nauczyli na błędach z przeszłości!!! Jak tak dalej pójdzie to nie będzie kim zagrać w tej upragnionej II rundzie eliminacyjnej... Lipa...
|
Skąd ta pewność, że nie negocjują kontraktów z piłkarzami
Być może ogłoszą je 1 lipca i dopiero od tego dnia będą mogli z nami trenować, co Ci to da że dziś podpiszą kontrakt z 10 zawodnikami jak i tak będą naszymi piłkarzami od lipca.
Edit:
Widocznie nasz klub prowadzi inną politykę transferową i zatrudnia piłkarzy od 1 lipca

Wszyscy doskonale wiemy jak wygląda/ wyglądała polityka transferowa naszego klubu, nic tego nie zmienią narzekania i lamenty na forum.