Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24618
Stary 10.06.2010, 14:21
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Tak, tylko że to wszystko jest jakieś bez sensu... Co im szkodzi teraz podpisywać kontrakty, sprawdzać zawodników, w lipcu to można wiecie... jechać na wakacje!!! Kurde, że też oni się jeszcze nie nauczyli na błędach z przeszłości!!! Jak tak dalej pójdzie to nie będzie kim zagrać w tej upragnionej II rundzie eliminacyjnej... Lipa...

Skąd ta pewność, że nie negocjują kontraktów z piłkarzami
Być może ogłoszą je 1 lipca i dopiero od tego dnia będą mogli z nami trenować, co Ci to da że dziś podpiszą kontrakt z 10 zawodnikami jak i tak będą naszymi piłkarzami od lipca.

Edit:

Widocznie nasz klub prowadzi inną politykę transferową i zatrudnia piłkarzy od 1 lipca
Wszyscy doskonale wiemy jak wygląda/ wyglądała polityka transferowa naszego klubu, nic tego nie zmienią narzekania i lamenty na forum.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 10.06.2010 o godz. 15:39.
Odpowiedz cytując