nie wykrywa jako wulgaryzm, tylko poprostu strona jest zablokowana na forum.
ale (jeden mądry) za to, że nie kręcisz tak jak inni z tymi grami online co trzeba klikać w linki i nie wstawiasz linków pod innymi nazwami i napisałeś to we właściwym temacie - szacuneczek i aż Ci kliknę.
