Tenzen napisał(a):

|
Przecież te wjazdy dla takich pojazdów miały być wzdłuż trybuny C (wschodnie wjazdy trybun D i E), gdzie jest szeroki pas 17,5m między trybuną C a boiskiem.
|
Miały być ale wisla.krakow.pl podała że wolą pawilon (pewnie bardzie ekskluzywnie) i jeszcze budują pomost dla karetki .
A teraz poważnie - nie wierzcie w te brednie o pawilonie.Przecież to nie możliwe technicznie , którędy by miała karetka wjeżdzać?Bo wyjeżdzać to jeszcze wiem. Fotograf sie upił i głupotę wpisał na stronie.Ot co.