Arapaho napisał(a):

|
K....wa karteki przez pawilon...jak chyba śnie
|
spoko to napewno przewidziane, beda organizowac swiatowe premiery nowych samochodow, wszyscy na trybunach i brruuum wyjezdza nowe porsche z pawilonu, blask fleszy, fala na stadionie to jest to!