Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10451
Stary 10.06.2010, 13:20
Markus napisał(a):Wyświetl post
To wiadomo, ale dlaczego nie robi się absolutnie nic, aby ów stan zmienić? Gdzie byli wszyscy przez ostatnie lata? Nagle, po terminie obudzili się, że D jest niedostosowane?

przecież to kpina.

I co takiego nie do pokonania uniemożliwia otwarcie E?
Ja mam pewną teorię, nie dzieje się nic bo nie ma na to pieniędzy. Zobaczycie że za pare tygodni wyskoczą z dodatkowymi 30mln na dokończenie D i terenu przed trybuną. Nie może być innego wytłumaczenia. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o...
Odpowiedz cytując