Markus napisał(a):

To wiadomo, ale dlaczego nie robi się absolutnie nic, aby ów stan zmienić? Gdzie byli wszyscy przez ostatnie lata? Nagle, po terminie obudzili się, że D jest niedostosowane?
przecież to kpina.
I co takiego nie do pokonania uniemożliwia otwarcie E?
|
Ja mam pewną teorię, nie dzieje się nic bo nie ma na to pieniędzy. Zobaczycie że za pare tygodni wyskoczą z dodatkowymi 30mln na dokończenie D i terenu przed trybuną. Nie może być innego wytłumaczenia. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o...