spinnaker napisał(a):

Markus D musi być zamknięte bo nie będzie jak na nie wejść:
1. Klatek schodowych nie ma.
2. Dotychczasowe wejście bokiem nie będzie możliwe bo otwarte mogłoby być tylko jedno od strony C, ale tez nie będzie bo odkopali fosy, a między D a bramką nie ma na tyle miejsca żeby jeszcze ludzi tam wpuścić.
Swoją drogą dopuszczenie kibiców na D byłoby może wykonalne w miesiąc, pod warunkiem że szybko znajdzie się wykonawce a ten najpierw wykona klatki schodowe i toalety a potem się będzie zajmował resztą.
|
To wiadomo, ale dlaczego nie robi się absolutnie nic, aby ów stan zmienić? Gdzie byli wszyscy przez ostatnie lata? Nagle, po terminie obudzili się, że D jest niedostosowane?
przecież to kpina.
I co takiego nie do pokonania uniemożliwia otwarcie E?
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"