Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK
Offline
#
24609
10.06.2010, 13:00
zwłaszcza jeżeli popatrzymy na jego wartość,a kontrakt kończy mu się za rok.
No cóż, poczekamy zobaczymy
piotrekwrd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekwrd
Znajdź inne posty napisane przez piotrekwrd