|
Markus D musi być zamknięte bo nie będzie jak na nie wejść:
1. Klatek schodowych nie ma.
2. Dotychczasowe wejście bokiem nie będzie możliwe bo otwarte mogłoby być tylko jedno od strony C, ale tez nie będzie bo odkopali fosy, a między D a bramką nie ma na tyle miejsca żeby jeszcze ludzi tam wpuścić.
Swoją drogą dopuszczenie kibiców na D byłoby może wykonalne w miesiąc, pod warunkiem że szybko znajdzie się wykonawce a ten najpierw wykona klatki schodowe i toalety a potem się będzie zajmował resztą.
|