Rzeczywiście na tej serbskiej stronie jest taka informacja:
http://www.sportske.net/vest/domaci-...slu-22591.html
Tyle, że to najpewniej próba wywarcia presji na Partizanie, żeby szybko finalizowali umowę.
Edit: Chyba, że Partizan już kogoś kupił (bo chyba tak wynika z tego artykułu), to wtedy jest to zwyczajna, kolejna plotka.

A w komentarzach, jeśli dobrze rozumiem, chwalą jego umiejętności- w takim wypadku wniosek jest prosty- Wisła go nie kupi.