Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24608
Stary 10.06.2010, 12:37
Rzeczywiście na tej serbskiej stronie jest taka informacja:

http://www.sportske.net/vest/domaci-...slu-22591.html

Tyle, że to najpewniej próba wywarcia presji na Partizanie, żeby szybko finalizowali umowę.


Edit: Chyba, że Partizan już kogoś kupił (bo chyba tak wynika z tego artykułu), to wtedy jest to zwyczajna, kolejna plotka. A w komentarzach, jeśli dobrze rozumiem, chwalą jego umiejętności- w takim wypadku wniosek jest prosty- Wisła go nie kupi.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 10.06.2010 o godz. 12:41.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując