Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10443
Stary 10.06.2010, 12:35
maxim napisał(a):Wyświetl post
....trwa też budowa pochylni dla karetek, które na stadion będą wjeżdżały przez pawilon medialny.

A kto tam będzie miał pierwszeństwo?
Maja zrobić sygnalizacje swietlną więc nie bedzie problemu
Odpowiedz cytując