Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
maxim
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
10441
10.06.2010, 12:23. skrzyżowanie
....trwa też budowa pochylni dla karetek, które na stadion będą wjeżdżały przez pawilon medialny.
A kto tam będzie miał pierwszeństwo?
maxim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maxim
Znajdź inne posty napisane przez maxim