Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10439
Stary 10.06.2010, 12:20
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Wybrała Wisła dla stadionu na 22 tys bez zabudowanych trybun, coś ala trybuny Legii. Po przejęciu przebudowy przez miasto nic nie stało na przeszkodzie ogłosić przetarg i zmienić projektanta
Dokładnie Miasto poszło po najmniejszej lini oporu i dali Obtułowiczowi stadion do projektowania a wystarczyło go wtedy wystrzelić w kosmos i rozpisać przetarg na projekt
Odpowiedz cytując