crazykaro napisał(a):

|
Wybrała Wisła dla stadionu na 22 tys bez zabudowanych trybun, coś ala trybuny Legii. Po przejęciu przebudowy przez miasto nic nie stało na przeszkodzie ogłosić przetarg i zmienić projektanta
|
Dokładnie Miasto poszło po najmniejszej lini oporu i dali Obtułowiczowi stadion do projektowania a wystarczyło go wtedy wystrzelić w kosmos i rozpisać przetarg na projekt