darek olszówka napisał(a):

Czekałem wczoraj do północy (09.06.2010), kiedy upłynał termin odpowiedzi na interpelacje. Nic nie otrzymałem na piśmie ani mailem... nawet żadnej informacji, czy będzie później lub kiedy będzie przygotowana i podpisana. Skandal! Tak właśnie przestrzega się przepisy i terminy. Jak mamy wierzyć w kolejne terminy oddania poszczególnych trybun, jeśli nas cały czas kłamią oraz nad niczym nie panują i nic nie wiedzą...
Odnośnie hali jest nowy przewidywany harmonogram konkursu:
- ogłoszenie konkursu – czerwiec 2010 r.
- składanie prac konkursowych – do 31.08.2010 r.
- rozstrzygnięcie konkursu 15.09.2010 r.
Ciekawe czy te terminy również się nie sprawdzą, jak w przypadku stadionu?!
|
A wiadomo czy konkurs jest miedzynarodowy ?