Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10433
Stary 10.06.2010, 12:00
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
To jest żenujace... Ta budowa jest tak prowadzona jakbysmy zyli na jakims stepie w Mongolii a nie w srodku europy...
Chcialbym zobaczyc od srodka jak dzialal komitet ktory przygotowywal oferte Krakowa do euro2012... jakos nie dziwi mnie ze wydymaly nas 3 duzo mniejsze mista....
Komitet to pewnie działał jak PZPR no ale w koncu jak mamy Towarzysza Majchrowskiego to co sie dziwić
Odpowiedz cytując