Wyświetl pojedynczy post
wph
Junior Member
 
Od: 01.2009
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1259
Stary 10.06.2010, 12:00
witam.. od niedawna gram w menel gamei bardzo bym prosil abyscie klikali w linka gdyz nabijaja mi sie zlocisze na wodeczke jesli sie wam spodoba gierka to zapraszam.. naprawde ciekawa sprawa.. pozdrawiam http://krakow.menel game.pl/change_please/2712310/
ps w linku dalem spacje pomiedzy "menel" a "game" gdyz wykrywalo mi to jako wulgaryzm.. skasujcie spacje i klikajcie w linka pzdr ABG
Ostatnio edytowane przez wph : 10.06.2010 o godz. 12:04.
wiesz co się liczy..
szacunek ludzi ulicy
Odpowiedz cytując