zbymak napisał(a):

|
Nie jest żle jest tragicznie 3 trybuny maja byc dostepne od polowy sierpnia.Puchary gramy przy jednej.
|
To jest żenujace... Ta budowa jest tak prowadzona jakbysmy zyli na jakims stepie w Mongolii a nie w srodku europy...
Chcialbym zobaczyc od srodka jak dzialal komitet ktory przygotowywal oferte Krakowa do euro2012... jakos nie dziwi mnie ze wydymaly nas 3 duzo mniejsze mista....