zbymak napisał(a):

|
Nie jest żle jest tragicznie 3 trybuny maja byc dostepne od polowy sierpnia.Puchary gramy przy jednej.
|
Nie piszcie proszę, mają być dostępne tylko 'miasto twierdzi że maja być dostępne'!!
W połowie sierpnia a więc jeszcze 2 miesiące a z D nic sie nie dzieje! Wykończenie tej trybuny to przynajmniej 2 miesiące. A więc dwulicowi łgarze odpowiedzialni za stadion twierdzą, że będą 3 trybuny w sierpniu.