Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10430
Stary 10.06.2010, 11:51
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Nie jest żle jest tragicznie 3 trybuny maja byc dostepne od polowy sierpnia.Puchary gramy przy jednej.
Nie piszcie proszę, mają być dostępne tylko 'miasto twierdzi że maja być dostępne'!!
W połowie sierpnia a więc jeszcze 2 miesiące a z D nic sie nie dzieje! Wykończenie tej trybuny to przynajmniej 2 miesiące. A więc dwulicowi łgarze odpowiedzialni za stadion twierdzą, że będą 3 trybuny w sierpniu.
Odpowiedz cytując