^^ To oni tam mają niezły refleks skoro jako nowe podają stare wizualizacje które w dość dużym stopniu się różnią od rzeczywistości.
A co do Wrocławia to ktoś musi mieć niezłą wyobraźnie jeśli chce w ciągu roku dokończyć ten oto stadion wraz z otoczeniem.
Jestem w stanie zrozumieć że bryła może być gotowa ale wykończenie wnętrza jest niemożliwe w tym terminie