Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24602
Stary 10.06.2010, 11:02
Sprawa z Jonczykiem pokazuje tylko w jakim kierunku powinniśmy iść. Powinno się wypożyczać tych 17-18 letnich zawodników do 1. ligi, nawet klasę niżej. Młoda Ekstraklasa niewiele im da, też nie zweryfikuje ich umiejętności. Mamy Chrapka, Czekaja, Rado, Kurto. Podobno są to zawodnicy z potencjałem jak mawiało kilka osób. Ci zawodnicy nie dostają szansy w 1. zespole, więc może by ich tak wypożyczyć. Wyjdzie to im na dobre, chyba, że trener zacznie im tutaj dawać szanse. Naprawdę nie trzeba daleko szukać jak wskazuje przykład piłkarza, który rok temu opuścił nasz zespół za darmo. Tylko, że my wolimy szukać piłkarzy za granicą. W niższych ligach, a nawet u siebie (w Młodej Ekstraklasie) możemy znaleźć nie gorszych piłkarzy, którzy może będą chociaż uzupełnieniem składu.

A co się dzieje z Sebastianem Leszczakiem? Jeszcze się okaże, że znajdzie klub i stanie się gwiazdą jak o nim uważał niegdyś Skorża. Wtedy znów będzie na forum żal, że pozbyliśmy się go tak łatwo.
Odpowiedz cytując