Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1072
Stary 10.06.2010, 11:00
Przeglądam sobie zdjęcia stadionów na euro i wygląda na to, że we Wrocławiu zmienili koncepcje i będą mieli trybuny jednopoziomowe.
http://stadiony.net/projekty/pol/sta...i_we_wroclawiu
Chyba zaczynają się cięcia kosztów i gonią ich terminy bo zdecydowanie gorzej to wygląda niż zakładano pierwotnie.
Są także "nowe" - miesiąc temu dodane wizualizacje stadionu w Gdańsku i naszego.
Kiedyś czytałem, że Lechia wywalczyła zielone foteliki a na wizualizacjach widze niebieskie i szare
http://stadiony.net/projekty/pol/arena_gdansk
http://stadiony.net/projekty/pol/sta...enryka_reymana
Odpowiedz cytując