czolg napisał(a):

wiedzmin - patch, tak! platynowa kolekcja posiada juz najnowszy wgrany czyli 1.5.
tak do radka nowe 10.5
ale dobrze mysle ze przy takim sprzecie to wiesiek powinien mi chodzi na max ? bez przycinki
moze to by bylo trzeba jakims programem sprawdzic przeswietlic czy wszystko chodzi tak jak trzeba
|
Na takim sprzecie nie ma opcji by ci sie cielo. Ja mam znacznie slabszy jeden komputer, i u mnie dzialalo plynnie. Co prawda nie na full bo nie wyrabia grafa (z powodu zbyt wolnego procka

), ale jednak

.