Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1258
Stary 10.06.2010, 10:51
czolg napisał(a):Wyświetl post
wiedzmin - patch, tak! platynowa kolekcja posiada juz najnowszy wgrany czyli 1.5.
tak do radka nowe 10.5
ale dobrze mysle ze przy takim sprzecie to wiesiek powinien mi chodzi na max ? bez przycinki
moze to by bylo trzeba jakims programem sprawdzic przeswietlic czy wszystko chodzi tak jak trzeba
Na takim sprzecie nie ma opcji by ci sie cielo. Ja mam znacznie slabszy jeden komputer, i u mnie dzialalo plynnie. Co prawda nie na full bo nie wyrabia grafa (z powodu zbyt wolnego procka), ale jednak.
Odpowiedz cytując