Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10428
Stary 10.06.2010, 10:30
@crazykaro Jak sam słusznie zauważyłeś, u Nas jest STADION i zasadniczo prędzej u nas będą się odbywały duże imprezy miejskie. A ich hipermarket będzie służył jako boisko dla tych kopaczy.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując