darek olszówka napisał(a):

Odnośnie hali jest nowy przewidywany harmonogram konkursu:
- ogłoszenie konkursu – czerwiec 2010 r.
- składanie prac konkursowych – do 31.08.2010 r.
- rozstrzygnięcie konkursu 15.09.2010 r.
Ciekawe czy te terminy również się nie sprawdzą, jak w przypadku stadionu?!
|
oby biuro projektowe pana O. nie brało udziału w tym konkursie bo wiadomo kto by wygrał ( wiadomo dlaczego

) nie trudno sobie wyobrazić konsekwencje takiej decyzji
