Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4617
Stary 10.06.2010, 09:16
rzadko już sie zdarzają na poziomie międzynarodowym porażki 0-6 i jeszcze ten wczorajszy blamaż młodzieżówki z Luksemburgiem.Co tu dużo mówic kelnerami jesteśmy w piłke, trzeba poczekac aż te Orliki zaczną za kilka(naście ?) lat procentowac.

Co do Smudy to nie wiem czy jak jeszcze nas ktoś jesienią tak wysoko oklepie to nie będzie come backu Jurka Engela ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.06.2010 o godz. 09:23.
Odpowiedz cytując