|
Prosta sprawa, zero znieczulicy. Niech się nikt nie boi zwrócić drugiemu uwagę, bo wszyscy jesteśmy u siebie i mamy prawo od siebie wymagać zachowania na poziomie. Tym bardziej, że jak jeden zwróci słusznie uwagę, to na pewno znajdzie się ktoś, kto go poprze.
|