jabadabaryba napisał(a):

I to chyba nie jest o Wisle bo pisza, ze "Ostatni raz przedstawiciele mistrzów Polski oglądali Navasa ..." Chyba ze cos sie zmienilo
patrykmak napisał(a):

|
Jeżeli Wisła chcę coś osiągnąć w Europie to tylko z piłkarzami spoza Polski. U nas dzieje się dramat tylko w PZPN nic nie widzą...
|
A mozesz objasnic o co ci chodzi