Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24599
Stary 10.06.2010, 07:39
jabadabaryba napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...z_Austrii.html

nic nowego, jakieś pierdoły dotyczące kontraktu Navasa tylko.
I to chyba nie jest o Wisle bo pisza, ze "Ostatni raz przedstawiciele mistrzów Polski oglądali Navasa ..." Chyba ze cos sie zmienilo

patrykmak napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Wisła chcę coś osiągnąć w Europie to tylko z piłkarzami spoza Polski. U nas dzieje się dramat tylko w PZPN nic nie widzą...
A mozesz objasnic o co ci chodzi
Odpowiedz cytując