AYALA napisał(a):

Za darmoche to można ściagnac ale solidnego obrońce ale nie skutecznego napastnika czy klasowego ofensywnego pomocnika.Takich ludzi nikt sie nie pozbywa.
|
rozumowanie proste, ale złe. Ja uważam, że jest kilku takich napastników liderujących w biedniejszych ligach, których kontrakt z klubem dobiega końca. Oni specjalnie nie przedłużają kontraktów żeby wyrwać się do mocniejszej ligi. Poza tym są takie kluby jak Barcelona, PSV, Ajax, Sporting czy Benfica, które mają nawet zaplecze drużyny rozwinięte na wysokim poziomie a tam zawodnikom też się kończą kontrakty. Są zawodnicy, którzy się w tych drużynach wyróżniają, ale i tak nie dostają szansy, bo jednak nie dorównują tym medialnym zawodnikom wartych po 30mln euro i siedzą sobie dalej w tych rezerwach aż tu nagle kończy się kontrakt i należałoby zmienić otoczenie... Ja uważam, że piłkarz grający w drugiej drużynie Barcelony czy nawet AZ Alkmar jest lepszy od najskuteczniejszego zawodnika np. Travnika czy Domzale.