Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7648
Stary 09.06.2010, 23:47
Cytat:
Na pewno nie padło tylko raz bo on spytał "co wy krzyczycie gorzko, gorzko?" i padło wtedy raz jeszcze i nie wydaje mi się aby to była jedna osoba
No właśnie te jego zapytanie było próbą obrócenia w żart sytuacji kiedy na widowni skandowali ,,Bronek , Bronek'' (moze jeszcze Korwin , Korwin , ale tego nie jestem pewien ) . Jak zarzucił ten tekst o ,,gorzko , gorzko'' , to jakiś koleś wyskandował 2-3 razy ,,do bezpieki'' .

Cytat:
Widzisz ja nie jestem politykiem a jedynie niezadowolonym obywatelem z obecnej sytuacji politycznej. Nie należę do żadnej partii a jedynie utożsamiam się z programem wyborczym partii, która mi odpowiada.
Wstyd mi jako zwykłemu obywatelowi Polski za takiego pseudo polityka. Ten człowiek nic merytorycznego nie oferuje poza prostackimi i żenującymi wypowiedziami żeby to chociaż jeszcze śmieszne było ale to jest tragiczne.
Jacy obywatele tacy politycy.
Piszac na forum publicznym w temacie politycznym , tez w pewnym sensie bierzesz udział w debacie publicznej.
Skoro jest taki beznadziejny , to po co go lansujesz utrwalajac jego wizerunek za posrednictwem prostackiego podpisu ?

[quote]
Ostatnio edytowane przez Mareq : 09.06.2010 o godz. 23:50.