crazykaro napisał(a):

|
Tak, poszerzajmy ekstraklasę żeby poziom spadał jeszcze niżej niż obecnie
|
a to może być niżej

bo nie wydaje mi sie ze po zmniejszeniu poziom się podniósł
oczywistą oczywistością jest że potrzeba więcej meczów
a kasy i tak większośc idzie na kontrakty, więc co to za różnica czy pójdą do 16 czy do 18 klubów, pomniejszyli ekstraklasę, dzieli tez na grupy... i co? i d...
Polska to nie Szkocja gdzie są 2 kluby i dwa miasta(choc w tym drugim takiego dobrego klubu nie ma)