Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8223
Stary 09.06.2010, 23:20
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Tak, poszerzajmy ekstraklasę żeby poziom spadał jeszcze niżej niż obecnie
a to może być niżej bo nie wydaje mi sie ze po zmniejszeniu poziom się podniósł
oczywistą oczywistością jest że potrzeba więcej meczów
a kasy i tak większośc idzie na kontrakty, więc co to za różnica czy pójdą do 16 czy do 18 klubów, pomniejszyli ekstraklasę, dzieli tez na grupy... i co? i d...
Polska to nie Szkocja gdzie są 2 kluby i dwa miasta(choc w tym drugim takiego dobrego klubu nie ma)
Odpowiedz cytując