Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4607
Stary 09.06.2010, 23:19
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
No wybacz, ale jesli wystawia sie tylu pilkarzy, ktorzy nie potrafia bronic(Peszko, Blaszczykowski, Nowak, Lewandowski, Mierzejewski i boki obrony...), a maja preferencje raczej ofensywne(przynajmniej w naszej lidze ogorkowej)...to chyba jest to ustawienie do przodu ?
Ustawienie taktyczne to jedno, a dobór wykonawców to inna bajka. Smuda konsekwentnie próbuje wprowadzić swoje ustawienie, choć poszczególnych piłkarzy próbuje na różnych pozycjach.
Poza tym akurat we wczorajszym meczu straty goli wynikały raczej z tego, że to zawodnicy broniący nie wywiązywali się ze swoich zadań, a nie z tego, że gracze ofensywni dawali im niewystarczające wsparcie.
Odpowiedz cytując