|
Jeszcze dowalił z tym, że Prezydent powinien być ponadpartyjny i on czuje, że "sam zaczyna tak działać", bo powołał RBN. Rzeczywiście, jak otworzy usta, to gafa "wisi w powietrzu", bo codziennie można coś wyczytać.
Ostatnio edytowane przez murray : 09.06.2010 o godz. 22:53.
|