Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8219
Stary 09.06.2010, 22:28
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No tak ale jakby popatrzec teraz na Ekstraklase to graja w niej same uznane i zasluzone kluby .
Brakuje mi jeszcze Pogoni za Polonie Bytom..Dobrze, że poleciała Odra i Piast.

Legia zmieniła herb? Bo na wp - ku mają stary a nie czarną L.
Ostatnio edytowane przez Kordel_Walker : 09.06.2010 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując