Wojtas napisał(a):

|
No tak ale jakby popatrzec teraz na Ekstraklase to graja w niej same uznane i zasluzone kluby .
|
Brakuje mi jeszcze Pogoni za Polonie Bytom..Dobrze, że poleciała Odra i Piast.
Legia zmieniła herb? Bo na wp - ku mają stary a nie czarną L.