Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
16610
09.06.2010, 21:51
rafil
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=KwBmr...layer_embedded
czyj to szalik trzyma koleś po lewej w 0:54? wydaje mi się że nasz, ale pewien nie jestem...
lepiej go widać w 0:44. Osobiście jakoś nie przypomina mi naszego.
"Bo nasza
ARMIA
to potęga"
gress
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gress
Znajdź inne posty napisane przez gress