Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16610
Stary 09.06.2010, 21:51
rafil napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=KwBmr...layer_embedded

czyj to szalik trzyma koleś po lewej w 0:54? wydaje mi się że nasz, ale pewien nie jestem...
lepiej go widać w 0:44. Osobiście jakoś nie przypomina mi naszego.



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując