licoo napisał(a):

No to teraz już nikt nie będzie stal na krzesełkach....teraz będą stać na barierkach
|
na krzesełku też da sie stać , wystarczy rozłożyć

a tak na poważnie to mam nadzieje , że nie znajdzie się zbyt wielu idiotów , którzy bedą niszczyć NASZ nowy stadion sojąc na krzesełku czy barierce , przylepiając wlepki gdzie sie da i na co sie da , o szczaniu na trybunie już nie wspomne...

szanujmy siebie i stadion , na który czekamy przecież już taaaak długo.