Wyświetl pojedynczy post
Darson1986
Junior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10418
Stary 09.06.2010, 21:48
licoo napisał(a):Wyświetl post
No to teraz już nikt nie będzie stal na krzesełkach....teraz będą stać na barierkach
na krzesełku też da sie stać , wystarczy rozłożyć a tak na poważnie to mam nadzieje , że nie znajdzie się zbyt wielu idiotów , którzy bedą niszczyć NASZ nowy stadion sojąc na krzesełku czy barierce , przylepiając wlepki gdzie sie da i na co sie da , o szczaniu na trybunie już nie wspomne... szanujmy siebie i stadion , na który czekamy przecież już taaaak długo.
Odpowiedz cytując