pan Dudi napisał(a):

Przypomnij sobie, co robiono z gospodarzami turniejów w Japonii i Korei i potem w Austrii i Szwajcarii. Meksyk piłkarsko na pewno lepszy, ale w takich imprezach już dawno przestało chodzić o piłkę.
Sam zagrałem 1 na ten mecz.
|
Dokładnie, nie zdziwię się nawet, jak sędzia podyktuję karnego z kapelusza dla RPA

Jak nie wyjdą z grupy, albo przegrają wszystkie mecze, będą jaja coś czuje
