Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7443
Stary 09.06.2010, 21:29
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Przypomnij sobie, co robiono z gospodarzami turniejów w Japonii i Korei i potem w Austrii i Szwajcarii. Meksyk piłkarsko na pewno lepszy, ale w takich imprezach już dawno przestało chodzić o piłkę.

Sam zagrałem 1 na ten mecz.
Dokładnie, nie zdziwię się nawet, jak sędzia podyktuję karnego z kapelusza dla RPA Jak nie wyjdą z grupy, albo przegrają wszystkie mecze, będą jaja coś czuje
Odpowiedz cytując