Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16606
Stary 09.06.2010, 21:29
@ gris

Będzie zajebiście nieczytelne. Cóż pokombinowałem sam i po prostu metodą kopiuj/wklej do painta i jakoś to wygląda... . Chodzi generalnie o dane zawarte w wykresach więc jakość na drugi plan schodzi.
Odpowiedz cytując