Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 09.06.2010, 20:49
Zamiast not3su 24 czerwca wychodzi płyta fuckTede. W sumie można było sie tego spodziewać. Szkoda tylko że WJ standardowo nie dotrzymało terminu 'Między niebem a piekłem' WiceWersy będzie 11 Września, a płyta zapowiada sie naprawde ciekawie.

http://www.youtube.com/watch?v=zimgLDkhlJU
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując