Zamiast not3su 24 czerwca wychodzi płyta fuckTede. W sumie można było sie tego spodziewać. Szkoda tylko że WJ standardowo nie dotrzymało terminu 'Między niebem a piekłem' WiceWersy będzie 11 Września, a płyta zapowiada sie naprawde ciekawie.
http://www.youtube.com/watch?v=zimgLDkhlJU 