Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10412
Stary 09.06.2010, 19:29
Umowy mają swoje warunki. Z tego co pamiętam to te warunki w tych umowach mówiły o tym że stadiony miały być gotowe za... chociaż nie, w tym miesiącu

A co do wynajmnowania stadionu to się całkiem ciekawie zapowiada i dobrze że Wisła będzie miała całośc i ona będzie o wszystkim decydowała.
A przykładowo w Gdańsku licytacja za wynajem stadionu zaczyna się od 2 mln zł ale miasto liczy na 5 mln czyli tyle co u nas. Pytanie tylko jak u nas będzie wyglądała sprawa sponsora tytularnego stadionu
Odpowiedz cytując