Umowy mają swoje warunki. Z tego co pamiętam to te warunki w tych umowach mówiły o tym że stadiony miały być gotowe za... chociaż nie, w tym miesiącu
A co do wynajmnowania stadionu to się całkiem ciekawie zapowiada i dobrze że Wisła będzie miała całośc i ona będzie o wszystkim decydowała.
A przykładowo w Gdańsku licytacja za wynajem stadionu zaczyna się od 2 mln zł ale miasto liczy na 5 mln czyli tyle co u nas. Pytanie tylko jak u nas będzie wyglądała sprawa sponsora tytularnego stadionu