Wyświetl pojedynczy post
mav23
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10406
Stary 09.06.2010, 18:49
Cytat:
Rozumiem ze drugie pietro bedzie tylko dla doroslych. Nie ma sensu brac 10latka ze soba na mecz. Choc byc moze kat zaklamuje nieco obraz i nawet dzieci beda mialy dobry widok.
Gdyby 10latek z którym przyszedłeś na mecz przyjął na plecy chłopa 90kg ze stopnia wyżej mówiono by że architekt nie zadbał o bezpieczeństwo. Dzieciak z barierką na wysokości oczu sobie poradzi w ten czy inny sposób a opiekun zadowolony będzie bo maluch ani nie poleci do przodu ani z tyłu ktoś na niego nie poleci.
Ostatnio edytowane przez mav23 : 09.06.2010 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując