Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10405
Stary 09.06.2010, 18:40
Już nie przeginajcie z tymi dziećmi. Zawsze się znajdzie takie, które barierkę będzie miało na wysokości oczu. Ludzie z dnia na dzień nie przeskakują z powiedzmy 100 cm na 130 cm
Co do krzesełek. Szkoda wielka tych krzesełek w sektorze gości. Przecież wiadomo jaki je spotka los. Chyba, że monitoring będzie faktycznie spełniał swą funkcję w 100 % i w momencie gdy jakieś bydło coś zniszczy to później zostanie to bydełko odpowiednio uhonorowane rachunkiem, tak samo jak i prezes klubu gości odpowiednią karą.
Odpowiedz cytując