Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7612
Stary 09.06.2010, 18:04
Ja zacznę od końca , bo tak łatwiej.
Metoda eliminacji.

Na pewno nie zagłosuję na

1. Lepper - Nie wiem czy takie typy w ogóle trzeba uzasadniać. Socjalista-populista-warchoł
2. Mikke - Przeważnie bredzi . Jeżeli już nie bredzi , to ciężko mi się z nim zgodzić w kwestiach merytorycznych. Utopista i nerwus. Wypowiada się jakby był znawcą od wszystkiego , a kto zna się na wszystkim ten się na niczym nie zna.
3. Ziętek - Pewnie gdyby nie to miejsce urodzenia i nie te czasy , to by był w RAFie . Socjalistyczny uliczny fajter . Na dodatek po przeczytaniu kilku wywiadów i wysłuchaniu kilku wypowiedzi , wydaje się być średnio bystry.
4. Napieralski - SLD - nie

Co do typów pozytywnych , to przemyślenia są w toku .

Cytat:
3. Zagłosowałbym w 2 turze na każdego, gdyby jego kontrkandydatem był Komorowski. Dotyczy to także Napieralskiego, Olechowskiego czy Leppera. W innym przypadku nikt nie wchodzi w grę.
Nieźle..

Gratuluje wszystkim przeszło się wypowiadającym i potencjalnym przyszłym , którzy woleli by aby urząd Prezydenta sprawował Andrzej Lepper niż Komorowski.
Nienawiść zaślepia.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 09.06.2010 o godz. 18:15.