Ja zacznę od końca , bo tak łatwiej.
Metoda eliminacji.
Na pewno nie zagłosuję na
1. Lepper - Nie wiem czy takie typy w ogóle trzeba uzasadniać. Socjalista-populista-warchoł
2. Mikke - Przeważnie bredzi . Jeżeli już nie bredzi , to ciężko mi się z nim zgodzić w kwestiach merytorycznych. Utopista i nerwus. Wypowiada się jakby był znawcą od wszystkiego , a kto zna się na wszystkim ten się na niczym nie zna.
3. Ziętek - Pewnie gdyby nie to miejsce urodzenia i nie te czasy , to by był w RAFie . Socjalistyczny uliczny fajter . Na dodatek po przeczytaniu kilku wywiadów i wysłuchaniu kilku wypowiedzi , wydaje się być średnio bystry.
4. Napieralski - SLD - nie
Co do typów pozytywnych , to przemyślenia są w toku .
Cytat:
|
3. Zagłosowałbym w 2 turze na każdego, gdyby jego kontrkandydatem był Komorowski. Dotyczy to także Napieralskiego, Olechowskiego czy Leppera. W innym przypadku nikt nie wchodzi w grę.
|
Nieźle..
Gratuluje wszystkim przeszło się wypowiadającym i potencjalnym przyszłym , którzy woleli by aby urząd Prezydenta sprawował Andrzej Lepper niż Komorowski.
Nienawiść zaślepia.