|
Takiego czlowieka jak B.Basalaj to na tu trzeba bylo juz dawno. Czlowieka ktory wie o co chodzi w tym biznesie. Jestem ciekawy co jest do poprawienia(tz co prezes sobie zazyczyl), ale wydaje mi sie ze ostro z nimi pojechal skoro udalo sie wynegocjowac takie warunki.
Oby tak dalej, tylko to jest wszystko o klika lat za pozno.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 09.06.2010 o godz. 17:41.
 ,
|