Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10402
Stary 09.06.2010, 17:38
Takiego czlowieka jak B.Basalaj to na tu trzeba bylo juz dawno. Czlowieka ktory wie o co chodzi w tym biznesie. Jestem ciekawy co jest do poprawienia(tz co prezes sobie zazyczyl), ale wydaje mi sie ze ostro z nimi pojechal skoro udalo sie wynegocjowac takie warunki.

Oby tak dalej, tylko to jest wszystko o klika lat za pozno.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 09.06.2010 o godz. 17:41.
,
Odpowiedz cytując