Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10400
Stary 09.06.2010, 17:19
medyk napisał(a):Wyświetl post
to samo miałem napisać gdy prezentowano model tych krzesełek to byłem raczej sceptyczny ale teraz po zmontowaniu na trybunie wygladają naprawde dobrze a barierki mają ten plus ze wiecej na plecy nikt nikomu nie poleci co miałem juz 'przyjemnosc' przezyc nie raz zwlaszcza przez kolesi w stanie >2.0 %
Cieszę się.Bo to właśnie na koniec pracy należy efekt oceniać
Odpowiedz cytując