medyk napisał(a):

to samo miałem napisać gdy prezentowano model tych krzesełek to byłem raczej sceptyczny ale teraz po zmontowaniu na trybunie wygladają naprawde dobrze a barierki mają ten plus ze wiecej na plecy nikt nikomu nie poleci co miałem juz 'przyjemnosc' przezyc nie raz zwlaszcza przez kolesi w stanie >2.0 %
|
Cieszę się.Bo to właśnie na koniec pracy należy efekt oceniać
