Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5596
Stary 09.06.2010, 17:00
skeba napisał(a):Wyświetl post
Waldemar Sobota... ?
Kto to jest w ogóle, jakis grajek Mks Kluczbor ma zasilic Wice Mistrza Polski ?
Parodia.

Legia się zbroi, zobaczymy co pokaza nasi dzialacze. Oby były to wzmocnienia.
Rok 2008
Lewandowski? kto to w ogóle jest, jakis grajek Znicza ma zasilić Mistrza Polski? Parodia
Peszko? kto to w ogóle jest, jakis grajek Wisły Płock ma zasilić Mistrza Polski? Parodia

Rok 2009
Mierzejewski? kto to w ogóle jest, jakis grajek Wisły Płock ma zasilić Mistrza Polski? Parodia

A za rok płacz, że nie powalczyli o takiego zawodnika
Odpowiedz cytując