skeba napisał(a):

Waldemar Sobota... ?
Kto to jest w ogóle, jakis grajek Mks Kluczbor ma zasilic Wice Mistrza Polski ?
Parodia.
Legia się zbroi, zobaczymy co pokaza nasi dzialacze. Oby były to wzmocnienia.
|
Rok 2008
Lewandowski? kto to w ogóle jest, jakis grajek Znicza ma zasilić Mistrza Polski? Parodia
Peszko? kto to w ogóle jest, jakis grajek Wisły Płock ma zasilić Mistrza Polski? Parodia
Rok 2009
Mierzejewski? kto to w ogóle jest, jakis grajek Wisły Płock ma zasilić Mistrza Polski? Parodia
A za rok płacz, że nie powalczyli o takiego zawodnika
