Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
soilworker
Member
Od: 05.2003
Offline
#
10393
09.06.2010, 15:57
Troche z innej beczki - a wiadomo może, kiedy Sląsk Wrocław bedzie grał pierwsze mecze na nowym stadionie (Maślice) ?
A wicky wicky wick wicky wicky wick,
Fresh Cowboy form the Westside.
soilworker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do soilworker
Odwiedź stronę domową użytkownika soilworker!
Znajdź inne posty napisane przez soilworker