Wyświetl pojedynczy post
soilworker
Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10393
Stary 09.06.2010, 15:57
Troche z innej beczki - a wiadomo może, kiedy Sląsk Wrocław bedzie grał pierwsze mecze na nowym stadionie (Maślice) ?
A wicky wicky wick wicky wicky wick,
Fresh Cowboy form the Westside.
Odpowiedz cytując