Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
24593
09.06.2010, 15:46
A ja znowu to co zawsze(chociaż może jestem naiwny)
oczekajmy do końca okienka transferowego.Dopiero wtedy okaże się kto został królem polowania.I nie podniecajmy się niesprawdzonymi wiadomościami-z całym szacunkiem dla Maci0sa.
andys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andys
Znajdź inne posty napisane przez andys