|
Niech płacą. My tą lekcja przerabialiśmy już jakiś czas temu. W Amice są na etapie podbijania europy polskimi kopaczami. Skończyć to tylko się może kompromitacją,i zubożeniem budżetu. Chodź czy jest szansa aby polski zespół się skompromitował?
Nie płakać za żadnymi Sadlokami,Sobiechami. To są twory z naszej marnej ligi,nic nie potrafią ani niczego nie wniosą nowego do zespołu. Nie dla Polaków w klubie,z wyjątkeim wychowanków. Tak dla solidnych obcokrajowców.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|