Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24589
Stary 09.06.2010, 14:14
Niech płacą. My tą lekcja przerabialiśmy już jakiś czas temu. W Amice są na etapie podbijania europy polskimi kopaczami. Skończyć to tylko się może kompromitacją,i zubożeniem budżetu. Chodź czy jest szansa aby polski zespół się skompromitował?

Nie płakać za żadnymi Sadlokami,Sobiechami. To są twory z naszej marnej ligi,nic nie potrafią ani niczego nie wniosą nowego do zespołu. Nie dla Polaków w klubie,z wyjątkeim wychowanków. Tak dla solidnych obcokrajowców.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując