|
Podejrzewam że dzisiaj wkradły się jakieś nieścisłości do infa o stadionie.
Skoro zachodnia wg.obietnic jaśnie panującego miała być w październiku to kontenery przed E jak słały tak miały stać, a trybuna miała być czynna.
Obawiam się że albo zagramy na SS albo jednak przy 2 trybunach wsch i E i kluczowym tu jest czy wschodnia będzie wykończona a nie E bo kontenery można w najgorszym razie przesunąć jednym dźwigiem- niech już nie bredzą że to problem -jakby chociaż wieża Eiffla tam stała
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|