Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24588
Stary 09.06.2010, 13:40
Te różnice są raczej marginalne i wynikają głównie z kosmicznych pensji w Legii. Lech jak zacznie płacić podobne wynagrodzenie to od razu będzie miał kolejne +5 mln zł.
Odpowiedz cytując